Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Origamide meisterdamine ja Jaapani mängud
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Origamide meisterdamine ja Jaapani mängud

 

Origamide meisterdamine ja Jaapani mängud- selleks peaks ruumis olema laua taga istumise võimalus ja vaba ruumi mängude jaoks. Soovitame Õpetajate maja Saadiku tuba ja Café Gustavit Lauluväljakul. 

Pakkumine: Origamide meisterdamine ja Jaapani mängud

Koolituse kirjeldus:

Kõigis meis peitub kübeke lapsemeelsust ja kõik me tahaksime korrakski tunda end jälle lapsena. Jaapanis on palju mänge, mida sajandeid on vanavanematelt lapselastele edasi antud. Mängureeglid ja materjalid on aja jooksul muutunud, kuid tore viis meelt lahutada on jäänud. Meie vahvate juhendajate abiga saate tutvuda Jaapani tuntuimate mängudega.
Origami, mis tähendab jaapani keeles paberivoltimise kunsti, ajalugu ulatub  4. sajandisse. Jaapanikeelne sõna ori (oru) tähendab voltima ning kami tähendab paberit. Origami tegemiseks on vaja vaid tükike paberit ning killuke fantaasiat. Paberist  kaunite kujundite voltimine sobib igale vanusele ning väga erinevate huvidega inimestele. Matemaatikud, insenerid ning arhitektid uurivad origami geomeetriat, selle ilu ja praktilisi kasutusvõimalusi. Haridusteadlased, õpetajad ja arstid  kasutavad origamit laste ning eakamate mõtlemisvõime arendamiseks ning ajutegevuse ergutamiseks. Peamiselt voldivad aga inimesed origamit, sest see  on lihtne, huvitav, täis üllatusi ja pakub palju rõõmu. Origami on kunstiliik, kus lihtne paber muutub kolmedimensiooniliseks. Origami kaudu saab aimu jaapanlaste kultuurist.
Kendama on puidust mänguasjake, mis jõudis Jaapanisse Hiinast. Kendamaga mängijal on vaja osavust, et püüda puidust pallike pisikesse puidust kopsikusse.
Jan-ken-hoi on Jaapani versioon paber-kivi-käärid mängust. Jaapanlased on selle mängu kunsti arendanud lausa uskumatute mõõtmeteni. Suuremad ja väiksemad Jan-ken-hoi lahingud leiavad rakendust nii ettevõtetes, koolides kui kodudes.

Origamide meisterdamist ja mänge juhendavad Haruyo Yamaoka ja Kertu Bramanis.
Kestvus: ca 1 tund 

Tingimused: 

  • optimaalne osalejate arv on 10-20 inimest, max 30.
  • ruumid peavad kliendil olemas olema või saab lisatasu eest tellida Baltic Toursi kaudu
  • trahvivaba broneeringu tühistamine 14 päeva enne ürituse algust, E-R kl. 09:00-17:00
  • tellimusele lisandub broneerimistasu vastavalt teenustasude hinnakirjale, mille leiate siit... 
  • kliendikaardi omanikele kehtivate soodustustega saate tutvuda siin...

Vastutav teenusepakkuja MoshiMoshi.


Tellimine Baltic Toursi müügiosakonnast, tel: 630 0400 ja 740 0000
Viimati uuendatud 30. juuni 2016
 
Kuumad pakkumised