Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Koolitus- Sushi valmistamine kodusel viisil
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Koolitus- Sushi valmistamine kodusel viisil

 

Sushi valmistamine kodusel viisil – kõige parem, kui on köögi olemasolu, aga saab hakkama ka ilma. Ruumis peaks olema lauad-toolid (ollakse ümber ühe suure laua) ja käte pesemise võimalus. Õpetajate maja Vürtsituba on sushikoolituseks väga hea, kuna seal köök-nõud jms. olemas, samuti Café Gustav Lauluväljakul sobib hästi.

Pakkumine: Sushi valmistamine kodusel viisil
 
Koolituse kirjeldus:

Kuuldes sõna sushi meenub paljudele inimestele toores kala. Tegelikult kuuluvad sushi toitude hulka erinevad veiniäädikaga maitsestatud riisist road, mille koostises vahel on toores kala, kuid mitte alati. Sushi ajalugu ulatub 7. sajandisse, kui valmistati kala kääritades Nare-zushit. Meie sushikoolituse käigus on osalejatel võimalik saada ülevaade sushi ajaloost, toorainetest, sushi valmistamise  protsessist, alates riisi keetmisest kuni etiketini. Tutvume ka Jaapani toidukultuuri ning harjumustega. Koolituse käigus valmistame: Futomaki (paksem sushi rull), Hosomaki (peenem sushi rull), Nigirisushi, Chirashisushi (dekoreeritud sushi). Iga osaleja saab umbes kahe tunnise kursuse käigus proovida ise sushit valmistada ning seejärel seda ka maitsta. Kursus on ennekõike mõeldud sushihuvilistele, kes soovivad oma peret ja sõpru kodustes tingimustes omavalmistatud sushiga üllatada. Koolituse hinnas sisalduvad erinevad sushivalikud, Ume-shu (Jaapani ploomivein), Macha-jäätis, roheline tee ja vesi.

Sushit valmistab Tomomi Uchida või Kohei Yoshida ning Jaapanist räägib Kertu Bramanis.
Kestvus: ca 2 tundi 

Tingimused:
 

  • gruppidele üle 20 inimese küsi hinda! Optimaalne osalejate arv on 10-20 inimest, max 30
  • ruumid peavad kliendil olemas olema või saab lisatasu eest tellida Baltic Toursi kaudu
  • trahvivaba koolituse tühistamine 14 päeva enne ürituse algust, E-R kl. 09:00-17:00
  • tellimusele lisandub broneerimistasu vastavalt teenustasude hinnakirjale, mille leiate siit... 
  • kliendikaardi omanikele kehtivate soodustustega saate tutvuda siin...

Vastutav teenusepakkuja MoshiMoshi.Tellimine Baltic Toursi müügiosakonnast, tel: 630 0400 ja 740 0000.Viimati uuendatud 30. juuni 2016
 
Kuumad pakkumised