Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Luksuslik firmaüritus privaatses villas
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Luksuslik firmaüritus privaatses villas

 
Plaanid kolleegidele või klientidele väljasõitu? Üks võimalus on sõita paariks päevaks Lõuna-Eesti metsade vahele, teine võimalus on ette võtta kruiis Stockholmi. Mis aga kombineeriks omavahel lõõgastuse, head maitsed ja võib-olla isegi päikesepaiste?

Broneeri oma seltskonnale mõnes mõnusas Euroopa sihtkohas hoopis villa! Ei oma tähtsust, kas otsid majutust kolmeks ööks või kaheks nädalaks.
Pakume villasid lausa kuni 40-pealistele seltskondadele. Sihtkohtade valikust leiab Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa, Horvaatia, Norra, Taani ja mitmeid teisi. Küsi koondpakkumist koos lennupiletite, transfeeride ja muu põnevaga meie reisikonsultandilt!


Villa Assunta kuni 20-le inimesele (Itaalia)
Cortonas asuv villa (600 m2) asub ca 1,5-tunnise autosõidu kaugusel Firenzest. Majas on 10 magamistuba, 5 vannituba, kaks elutuba, piljardilaud, hästi varustatud köök, kamin, suur aed, privaatne bassein ja traadita internetiühendus. Villa lähedusse jäävad Firenze, Siena, Montepulciano ja mitmed teised tuntud Itaalia linnad.

Näidishind:
Villa hind kolmeks ööks alates 1795 €
Hind inimese kohta al. 90 €

villa, villapuhkus, villa rent, itaalia, toskaana, toscana, puhkusereis, suvepuhkus, baltic toursvilla, villapuhkus, villa rent, itaalia, toskaana, toscana, puhkusereis, suvepuhkus, baltic toursvilla, villapuhkus, villa rent, itaalia, toskaana, toscana, puhkusereis, suvepuhkus, baltic tours


Villa Pizarra kuni 14-le inimesele (Hispaania)
Pizarra külakeses asuv villa (284 m2) asub ca 30-minutilise autosõidu kaugusel Malagast. Majas on 7 magamistuba, 4 vannituba, elutuba, hästi varustatud köök, kamin, aed, privaatne bassein ja internetiühendus. Villa lähedusse jäävad Malaga, Marbella, Sevilla, Gibraltar ja mitmed teised tuntud Lõuna-Hispaania paigad.

Näidishind:
Villa hind kolmeks ööks al. 954 €
Hind inimese kohta al. 69 €

villa, villapuhkus, villa rent, itaalia, toskaana, toscana, puhkusereis, suvepuhkus, baltic toursvilla, villapuhkus, villa rent, itaalia, toskaana, toscana, puhkusereis, suvepuhkus, baltic toursvilla, villapuhkus, villa rent, itaalia, toskaana, toscana, puhkusereis, suvepuhkus, baltic tours


Chateau Saint Raphael kuni 10-le inimesele (Prantsusmaa)
Saint Raphaeli kuurortlinnas asuv chateau (250 m2) jääb Nizza lennujaamast ca 1-tunnise autosõidu kaugusele. Luksuslikus majas on 5 magamistuba, 4 vannituba, elutuba, hästi varustatud köök, privaatne bassein, aed ja traadita internetiühendus.

Näidishind:
Villa hind kolmeks ööks al. 1361 €
Hind inimese kohta al. 136 €

villapuhkus, villa rent, villarent, suvepuhkus, puhkusereis, romantiline puhkusereis, romantiline puhkus, Baltic Tours, puhkus Itaaliasvillapuhkus, villa rent, villarent, suvepuhkus, puhkusereis, romantiline puhkusereis, romantiline puhkus, Baltic Tours, puhkus Itaaliasvillapuhkus, villa rent, villarent, suvepuhkus, puhkusereis, romantiline puhkusereis, romantiline puhkus, Baltic Tours, puhkus Itaalias


Hinnas sisaldub:
 • majutust valitud villas
 • lõpukoristus
 • majakindlustus

Hinnas ei sisaldu:
 • lennupiletid Tallinnast sihtkohta ja tagasi
 • reisikindlustus
 • transport sihtkohas
 • toitlustus
 • kulutuse tarbimistele (elekter, gaas, vesi)*
 • voodilinade ja rätikute kasutus*
 • kohalik turismimaks (olenevalt majutusklassist, üldjuhul 1-2 € inimene / päev)

* mõningatel juhtudel võib see juba hinnas sisalduda. Küsi täpsemat infot reisikonsultandilt.

Pane tähele!
Käesolevate külaliskorterite- ja majade puhul on suuremal enamusel tegemist kohalike inimeste endi korterite ja majadega, mida periooditi välja üüritakse. Seetõttu ei saa seda võrrelda hotellimajutusega. Siiski on tegemist väga mugava, tihtipeale soodsama ja ehtsa majutusvõimalusega, et end tõeliselt sihtkohaga tuttavaks teha.

Majutuskohta saabudes tuleb üldjuhul tasuda deposiit, mille summa on fikseeritud ning jääb 200-1000 € kanti. Kui lahkudes on kõik omal kohal, siis tagastatakse deposiit täies mahus. Samuti tuleb lahkudes tasuda tarbimiste eest, kui need ei sisaldu juba hinnas.

Üldjuhul saab villasse minna alates kella 15.00-st. Täpsem saabumisaeg tuleb varasemalt kokku leppida, sest maja/korteri omanik või haldaja ei pruugi elada läheduses.

Suvisel perioodil on võimalik populaarsemaid villasid ja apartemente rentida vaid laupäevast-laupäevani.

Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi ärireiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 30. mai 2019
 
Kuumad pakkumised